Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Zaandam 


Adres
Rijder 3
1507 DP Zaandam
Contact
Telefoonnummer: 075-6554400
E-mail: info@gomes.nl

Openingstijden

Showroom - personenwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten
Showroom - bedrijfswagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten
Werkplaats / receptie personen- & bedrijfswagens
  • Maandag t/m vrijdag: 07.45 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 09.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten
Werkplaats / receptie trucks
  • Maandag t/m vrijdag: 07.30 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 07.30 - 14.00 uur
  • Zondag: Gesloten
Magazijn
  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.00 uur
  • Zaterdag en Zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 1 januari - Nieuwjaarsdag - Gesloten
  • 19 april Goede Vrijdag - Geopend
  • 21 en 22 april - Pasen – Gesloten (Tweede paasdag vestiging Alkmaar geopend)
  • 27 april - Koningsdag - Gesloten
  • 5 mei - Bevrijdingsdag - Geopend
  • 30 mei - Hemelvaartsdag – Gesloten
  • 9 juni - Pinksteren - Gesloten

Contactpersonen

Verkoop personenwagens

Leon van Bergen
Verkoopadviseur personenwagens

Tel.: 06-46325195
E-mail: leon.van.bergen@gomes.nl

Anir Varma

Verkoopadviseur personenwagens

Tel.: 06-83671474
E-mail: anir.varma@gomes.nl

Serge Booms

Verkoopadviseur personenwagens

Tel.: 06-22691596

E-mail: serge.booms@gomes.nl 

Odin Molenaar
Verkoopadviseur personenwagens

Tel.: 06-20636502

E-mail: odin.molenaar@gomes.nl 

Verkoop bestelwagens en trucks

Rob van der Meer

Accountmanager Vans

Tel.: 06-23361602
E-mail: rob.van.der.meer@gomes.nl  

 Rene Jansen 

Accountmanager Vans

Tel.: 06-51062051

E-mail: rene.jansen@gomes.nl
Erik Kleiboer
Sales Manager Trucks                        

Tel.: 06-51799126

E-mail: erik.kleiboer@gomes.nl

Dennis Bosschieter
FleetBoard Manager

Tel.: 020-2151039

E-mail: dennis.bosschieter@gomes.nl

Wouter Betjes
Accountmanager Trucks

Tel.: 06-22651146
E-mail: wouter.betjes@gomes.nl


Werkplaatsreceptie

Chris Odinga

Service Adviseur

Tel.: 075-6554425

E-mail: chris.odinga@gomes.nl        

Sassie Somai
Service Adviseur

Tel.: 075-6554410 
E-mail: sassie.somai@gomes.nl        

Cliff de Meijer
Service Manager

Tel.: 0251-279953

E-mail: cliff.de.meijer@gomes.nl    

Timo den Boesterd
Service Adviseur

Tel.: (0)75 655 44 00
E-mail: timo.den.boesterd@gomes.nl 

Dennis Bouwman

Service Adviseur

Tel.: (0)75 655 44 00

E-mail: dennis.bouwman@gomes.nl

 

Magazijn

Rene van der Hilst
Parts Manager

Tel.: 075-6554404
E-mail: rene.van.der.hilst@gomes.nl
Ronald Sterk
Magazijn Medewerker

Tel.: 075-6554405
E-mail: ronald.sterk@gomes.nl
Rob Blok

Magazijn Medewerker

Tel.: 075-6554406

E-mail: rob.blok@gomes.nl

Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart