Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Purmerend


Om u ook in de toekomst optimaal van dienst te kunnen zijn, geven wij onze vestiging in Purmerend een flinke upgrade!
Om deze reden zal de showroom tot 15 april gesloten zijn. De werkplaats is wel geopend en onze verkoopadviseurs zijn ook aanwezig. Tijdens deze periode ben je uiteraard ook van harte welkom op onze andere vestigingen, zoals bijvoorbeeld in Hoorn of Zaandam.


Adres
Voltastraat 15
1446 VA Purmerend
Contact

Telefoonnummer: 0299-409770

E-mail: info@gomes.nl


Openingstijden

Showroom - Personenwagens en bestelwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Werkplaats / receptie 

  • Maandag t/m vrijdag: 07.45 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 09.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.00 uur
  • Zaterdag en zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 1 januari - Nieuwjaarsdag - Gesloten
  • 19 april Goede Vrijdag - Geopend
  • 21 en 22 april - Pasen – Gesloten (Tweede paasdag vestiging Alkmaar geopend)
  • 27 april - Koningsdag - Gesloten
  • 5 mei - Bevrijdingsdag - Geopend
  • 30 mei - Hemelvaartsdag – Gesloten
  • 9 juni - Pinksteren - Gesloten

Contactpersonen

Christiaan Rood

Service Manager 

Tel.: 0299-409785

E-mail: christiaan.rood@gomes.nl





Verkoop Personenwagens

Frank Salem
Verkoopadviseur personenwagens
Tel.: 06-12383103

E-mail: frank.salem@gomes.nl

Jeroen Visser

Verkoopadviseur Personenwagens
Tel.: 06-52011597

E-mail: jeroen.visser@gomes.nl                                                          


Verkoop Bestelwagens

Joost de Moel
Accountmanager Vans

Tel.: 06-51382361  
E-mail: joost.de.moel@gomes.nl


 


Werkplaatsreceptie

Leon Rutte

Service Adviseur

Tel.: 0299-409793

E-mail: leon.rutte@gomes.nl

Mike van Wieren

Service Adviseur

Tel.: 0299-409791

E-mail: mike.van.wieren@gomes.nl


 Magazijn

Jurian van Dijk
Parts manager
Tel.: 0299-409789
E-mail: jurian.van.dijk@gomes.nl      
Stanley Klein
Magazijn Medewerker

Tel.: 0299-409788
E-mail: stanley.klein@gomes.nl
Rene van der Meij
Magazijn Medewerker

Tel.: 0229-547581
E-mail: rene.van.der.meij@gomes.nl



Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart