Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Beverwijk


Adres
Lijndenweg 34
1951 NC Velsen-Noord/Beverwijk
Contact
Telefoonnummer: 0251-279940
E-mail: info@gomes.nl

Openingstijden

Showroom - personen- en bestelwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 uur - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10.00 uur - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Werkplaats / receptie

  • Maandag t/m vrijdag: 07.45 uur - 18.00 uur
  • Zaterdag: 09.00 uur - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.00 uur
  • Zaterdag en zondag: Gesloten 

Speciale openingstijden

  • 1 januari - Nieuwjaarsdag - Gesloten
  • 19 april Goede Vrijdag - Geopend
  • 21 en 22 april - Pasen – Gesloten (Tweede paasdag vestiging Alkmaar geopend)
  • 27 april - Koningsdag - Gesloten
  • 5 mei - Bevrijdingsdag - Geopend
  • 30 mei - Hemelvaartsdag – Gesloten
  • 9 juni - Pinksteren - Gesloten


Verkoop Personenwagens en Bestelwagens

Gerbrand Beunder
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-53132670
E-mail: gerbrand.beunder@gomes.nl

Teun Stoop

Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-23674541

E-mail: teun.stoop@gomes.nl 
Hakan Aydin 
Accountmanager Vans
Tel.: 06-225 00 278
E-mail: hakan.aydin@gomes.nl 

Werkplaatsreceptie

Jan Demmers

Service Adviseur

Tel.: 0251-279952

E-mail: jan.demmers@gomes.nl                      

Maarten Vrolijk
Service Adviseur

Tel.: 075-6554427

E-mail: maarten.vrolijk@gomes.nl 
 

Magazijn

Martijn Keppel
Parts manager

Tel.: 0251-279955
E-mail: martijn.keppel@gomes.nl
Marc Idsinga
Magazijn medewerker

Tel.: 0251-279956
E-mail: marc.idsinga@gomes.nl
Bart Krijnen
Magazijn medewerker

E-mail: bart.krijnen@gomes.nl
Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart