Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Beverwijk


Adres
Lijndenweg 34
1951 NC Velsen-Noord/Beverwijk
Contact
Telefoonnummer: 0251-279940
E-mail: info@gomes.nl

Openingstijden

Showroom - personen- en bestelwagens
  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 uur - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10.00 uur - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Werkplaats / receptie

  • Maandag t/m vrijdag: 07.45 uur - 18.00 uur
  • Zaterdag: 09.00 uur - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 18.00 uur
  • Zaterdag en zondag: Gesloten 

Speciale openingstijden

  • 5 december - Sinterklaas - Geopend tot 16.00 uur
  • 24 december - Geopend tot 16.00 uur
  • 25 december - 1e kerstdag - Gesloten
  • 26 december - 2e kerstdag - Gesloten
  • 31 december - Oudjaarsdag - Geopend tot 16.00 uur
  • 1 januari - Nieuwjaarsdag – Gesloten


Verkoop Personenwagens en Bestelwagens


Gerbrand Beunder
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-53132670
E-mail: gerbrand.beunder@gomes.nl


Teun Stoop

Verkoopadviseur Personenwagens


Tel.: 06-23674541

E-mail: teun.stoop@gomes.nl 

Hakan Aydin 
Accountmanager Vans

Tel.: 06-225 00 278
E-mail: hakan.aydin@gomes.nl 

Werkplaatsreceptie


Jan Demmers

Service Adviseur


Tel.: 0251-279952

E-mail: jan.demmers@gomes.nl                      


Cliff de Meijer
Service Manager

Tel.: 0251-279953
E-mail: cliff.de.meijer@gomes.nl                                                                                    
 

Magazijn


Martijn Keppel
Parts manager


Tel.: 0251-279955
E-mail: martijn.keppel@gomes.nl

Marc Idsinga
Magazijn medewerker


Tel.: 0251-279956
E-mail: marc.idsinga@gomes.nl

Bart Krijnen
Magazijn medewerker


E-mail: bart.krijnen@gomes.nl
Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart