Gomes Noord-Holland B.V. - Vestiging Alkmaar


Adres

Robbenkoog 2
1822 BB Alkmaar
Contact

Telefoonnummer: 072-5670400
E-mail: info@gomes.nl


Openingstijden

Showroom - Personenwagens en bestelwagens

  • Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 18:00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten
Werkplaats / receptie
  • Maandag t/m vrijdag: 07.45 - 18.00 uur
  • Zaterdag: 09.00 - 17.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Magazijn

  • Maandag t/m vrijdag: 08.00 - 17.00 uur
  • Zaterdag: 10.00 - 13.00 uur
  • Zondag: Gesloten

Speciale openingstijden

  • 1 januari - Nieuwjaarsdag - Gesloten
  • 19 april Goede Vrijdag - Geopend
  • 21 en 22 april - Pasen – Gesloten (Tweede paasdag vestiging Alkmaar geopend)
  • 27 april - Koningsdag - Gesloten
  • 5 mei - Bevrijdingsdag - Geopend
  • 30 mei - Hemelvaartsdag – Gesloten
  • 9 juni - Pinksteren - Gesloten


Contactpersonen

José Sanna

Vestigingsmanager Sales

Tel. 06-53139813

E-mail: jose.sanna@gomes.nl

Roy Zwaan
Product Expert

Tel.: 06-20919070

E-mail: roy.zwaan@gomes.nl

 


Verkoop Personenwagens


René de Kok
Verkoopadviseur Personenwagens
Tel.: 06-53145002

E-mail: rene.de.kok@gomes.nl

Giovanni Smidt
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-10027431
E-mail: giovanni.smidt@gomes.nl

Kjeld Riegen
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-83691185
E-mail: kjeld.riegen@gomes.nl

Sijmen van Hooff
Verkoopadviseur Personenwagens

Tel.: 06-52011754

E-mail: sijmen.van.hooff@gomes.nl




Verkoop Bestelwagens

Patrick Aris
Accountmanager Vans
Tel.: 06-53852061
E-mail: patrick.aris@gomes.nl

Jasper Elkhuizen
Accountmanager Vans
Tel.: 06-50883573
E-mail: jasper.elkhuizen@gomes.nl
 


Werkplaatsreceptie

Marco Buijs
Service Manager

Tel.: 072-5670423
E-mail: marco.buijs@gomes.nl    
Mitch Janssen

Service Adviseur

Tel.: 072-5670425

E-mail: mitch.janssen@gomes.nl

Tom de Leeuw

Service Adviseur

Tel.: 072-5670422

Email: tom.de.leeuw@gomes.nl

Steven Vloeimans
Service Adviseur

Tel.: 075-6554412

E-mail: steven.vloeimans@gomes.nl 



Magazijn

Martijn Brantjes
Parts manager

Tel.: 072-5670431
E-mail: martijn.brantjes@gomes.nl

Salvatore Pistone
Magazijn medewerker

Tel.: 072-5670432
E-mail: salvatore.pistone@gomes.nl

Sjors Vlaar

Magazijn medewerker

Tel.: 072-5670400

E-mail: sjors.vlaar@gomes.nl



Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart